Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 

     Головна сторінка

     Про Липоводолинську РДНІ

     Наші нагороди

     Опис району

     Хлібна нива Сумщини

     Про насіннєвий контроль

     Функції та завдання

     Реєст виробників насіння

       та садивного матеріалу

     Насінництво району

     Реєстр сортів рослин

     ICTA

     Засоби захисту рослин

     Технологія захисту

     Присадибна ділянка

     Характеристика гібридів

     Електронна енциклопедія

     Закони України

     Насіннєві інспекції України

     Насіннєві інспекції області

     Керівник Кльоп Л.В.

     Колектив РДНІ

     Поштові індекси району

     Українські свята 2013

     Привітання до свят

     Професійні свята

     Гумор

     Обмін лінками/банерами

смт Липова Долина, Липоводолинський район, Сумська область, Україна, 42500

Актара 25 WG в.г. : Присадибна ділянка : Syngenta
 Гезагард
  Дуал Голд
 Лінтур
 Ураган Форте
 Фюзилад Форте
 Квадріс
 Хорус
 Ридоміл Голд МЦ
 Скор
 Топаз
 Актара
 Актеллік
 Карате Зеон
 Матч
 Максим


 Де придбати
 Поради
 Технології захисту культур
 Обережно підробки

Присадибна ділянка


Актара® 25 WG в.г. - інсектицид нового покоління, який характеризується високою ефективністю та швидкою дією (протягом 15 хвилин) незалежно від погодних умов. Актара® 25 WG в.г. гарантовано захищає рослини протягом 24 днів, що на 6 - 7 днів довше, ніж інші інсектициди. Актара® 25 WG в.г. захищає також молоді пагони, які з`явилися після обробки, завдяки високій розчинності та рухливості діючої речовини в рослині.
Актара® 25 WG в.г. рухається по рослині тільки вгору (апікально) по ксилемі і не накопичується в бульбах, овочах та плодах. Препарат належить до класу малотоксичних речовин (ЛД50>5000 мг/кг).
Актара® 25 WG в.г. зареєстрована для обприскування рослин а також для замочування розсади томатів, капусти, перцю солодкого та баклажанів.

Упаковка: 1,4 г, 4,0 г, 6,0 г, (фольга), 40 г, 250 г, (пластикова банка).

Застосування
Обприскування: розвести 1 пакетик (1,4г) в 10 літрах води. Норма витрати: до 5 л робочого розчину на 1 сотку. Пакетик (4 г.) розвести в 3л води. Потім кожен 1 літр маточного розчину розвести в 10 літрах води для обприскування 2 соток.
Замочування розсади: 1 пакетик (1,4г) розвести в 1 літрі води для замочування розсади (200-250 рослин) протягом 1,5 - 2 години. Краще робити зазделегідь за 12 год до висаджування. Робочий розчин що залишився, розвести до 10 літрів і використовувати для поливу рослин після посадки. Час захисної дії становить 60 - 70 днів.
Поливання: 1 пакетик (4г) розвести в 2 л води (концентрація 0,2%) і поливати рослини із розрахунку 20 -50 мл робочого розчину на рослину. Строк захисної дії 60 днів.
Обробка бульб картоплі: Вміст пакету (6г) розчинити в 0,3 л води. Висипати бульби на плівку і рівномірно обприскати робочим розчином та ретельно перемішати. Протруєні бульби висадити відразу після обробки.
Строк очікування: картопля, овочі - 20 днів; яблуня капуста - 14 днів.

Культура Норма витрати препарату, г/10л Норма витрати робочої рідини л/сотку, дерево Шкідливі об`єкти
Картопля, Томати, Перець солодкий, Баклажани 1,4 до 5л Колорадський жук, попелиці, цикадки
Томати, перець солодкий, баклажани,капуста (замочування) 0,25% розчин 1л/250 рослин Грунтові шкідники, колорадський жук, хрестоцвітні блішки, попелиці
Капуста 1,4 до 5л Попелиці
Яблуня 1,4 2 - 5л Яблуневий квіткоїд, попелиці, яблуневий плодовий пильщик


Грунтове застосування Актара 25 WG в.г.

На сьогодні швейцарська компанія Сингента, яка являється світовим лідером на ринку хімічних та біологічних засобів захисту рослин розробила та впровадила в виробництво препарати та нові технології іх застосування, які відповідають всім вимогам сьогодення. Швейцарська якість препаратів рекомендованих для технологій та висока вимога до чистоти одержаної продукції після їх використання високо оцінена в країнах Европейскої спільноти та інших країнах світу.
Компанія Сингента представляє абсолютно новий, екологічно-безпечний спосіб застосування препаратів - грунтове.
Грунтове застосування пестицидів дає можливість захистити рослини в грунті та на поверхні, запобігати забрудненню навколишнього середовища, знизити ризик для працюючих та отримати продукцію вільну від залишків пестиців.
Ознайомтесь з грунтовим застосуванням інсектициду Актара 25 WG в.г., який зареєстрований для такого використання. Чому Актара 25 WG в.г.? Невже із великої, на сьогодні, групи нейротоксинів не можна застосовувати інші?
Для грунтового застосування пестицидів необхідна особлива характеристика препарата:

 • по-перше - висока розчинність у воді та клітинному соку: Тіаметоксам має високу позчинність 4100 (ррм) в одночас період напіврозпаду складає 51 день, що гарантує, при правильній нормі застосування препарата, надійний захист протягом 100 днів. Тому при виборі препаратів необхідно в першу чергу керуватись цими показниками та Списком дозволених до використання пестицидів, а не рекомендаціями зі сторони. Висока розчинність препарату Актара 25 WG в.г., дає можливість діяти навіть в посушливих умовах. Препарати, які мають низьку розчинність в засуху не діють.
 • по-друге - низька адсорбція грунтово-поглинаючим комплексом та утримання грунтовою вологою від примивання: Виходячи з вищеприведених показників, дуже важливо утримання препарата грунтовою вологою від примивання незалежно від типу грунту. Актара 25 WG в.г., максимум промивається на 20-30 (глинисті) - 30-40 см (пісчані грунти). Але основна концентрація препарата знаходится в кореневій зоні.
 • по-третє - використання одного шляху доставки препарату в рослину ( по ксилемі) Така властивість Актара 25 WG в.г. дає можливість тривалий час захищати всю рослину, включаючи наростаючі нові частини рослини, але тіаметоксам не рухається по флоемі з пластичними масами, які йдуть на формування генеративних органів, плодів, ягід, картоплі та інше. Це дає можливість отримати плоди, фрукти, ягоди, картоплю без наявності залишків препарату.
 • по-четверте - тривалий період захисту. Совокупність вищеперерахованих показників дає гарантований тривалий (60-120 днів) захист культур.
 • по-п'яте - низька токсичність та персистентність. Актара 25 WG в.г. відноситься до слаботоксичних препаратів - ЛД50 більше 2000 мг/кг живої ваги, але повністю розкладається вдічі швидше ніж інші нейротоксини. Щодо практичного грунтового застосування Актара 25 WG в.г. Захист від грунтових шкідників (дротяники, капустянка, личинки хрущів) та ранньовесняних листогризучих (колорадський жук, хрестоцвітні блішки), сисних (попелиці, трипси, цикадки) та інші.
  Грунтове застосування Актара 25 WG в.г. має неабиякі переваги:
  - довготривалий захисний період 50-60 днів
  - погодні умови (дощ, температура повітря, сонячна інсоляція) не впливають на ефективність дії
  - оптимальний захист від переносників вірусних хвороб
  - безпека для людей та навколишнього середовища
  - відсутність токсичниості для бджіл та корисної ентомофауни

Для застосування Актара 25 WG в.г. грунтовим способом необхідно приготувати 0,2% розчин (в 1 л води розчинити 2 г Актари)

 1. Замочування розсади
  При вирощуванні розсади в спеціальних касетах, або горщечках замочування проводится а 24 години до висадки розсади в поле, мінімум 1.5-2.0 години. Для цього касету занурюють в робочий розчин Актара 25 WG в.г., в концентрації 0,2% на 10-15 секунд. Після цього висаджують розсаду.

  Якщо розсада висаджуеться без грунту, в такому випадку замочують коріння розсади капусти, перцю, томатів, баклажанів та декоративних культур, квітів безпосередньо перед висадкою у грунт в розчині Актари 25 WG в.г. Розсаду на замочування можна поставити на ніч або на день, але не менше, ніж на 2 години (див. розрахунок приготування розчину та кількості рослин для замочування в таблиці). Залишки робочого розчину розвести до 10 л і полити рослини після висадки.

 2. Полив
  Полив овочевих культур.

  Полив розчином Актара 25 WG в.г. проводиться під рослину з розрахунку 30-50 мл/рослина. Найкращий захисний ефект досягається при поливі розчином Актари через 3-5 днів після висадки розсади та її укорінення. Для поливу використовують мірну склянку, обприскувач без розпилюючої насадки.

  Полив ягідних та плодових культур.
  Полив розчином Актара 25 WG в.г. проводять з розахунку: суниця - 30-50 мл/рослину, ягідники (смородина, агрус, малина - 150-200 мл/кущ), плодові - 1,5-2,0 л/дерево.

 3. Захист плодових культур та суниці при весняній закладці (грунтова бовтушка).
  Для захисту саджанців та флянців суниці при посадці готується грунтова бовтушка в наступній пропорції: 1 л води + 30 г Актара 25 WG в.г. + 1 кг глини або чернозему. Ця суміш розрахована на 15-20 саджанців або на 25-30 флянців. Корені саджанців або флянців занурюють у бовтушку і висаджують у грунт.

 4. Обробка бульб картоплі
  В 2006 році у продаж надійшла нова упаковка Актари 25 WG в.г. (6 г), для обробки бульб картоплі перед посадкою. Упаковка розрахована для обробки 30 кг бульб (тобто на 1 сотку). Перед посадкою картоплю викладають на полієтиленову плівку, пакет Актари розчиняють в 300-400 мл води і обробляють бульби. Після цього їх висаджують. Обприскування проводять ручним ("Росинка") або ранцевим обприскувачем. Молоду картоплю можна спождивати через 60 днів після посадки.Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та операторів зернового ринку

 

мониторинг сайтов

© 2007-2014