Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 

     Головна сторінка

     Про Липоводолинську РДНІ

     Наші нагороди

     Опис району

     Хлібна нива Сумщини

     Про насіннєвий контроль

     Функції та завдання

     Реєст виробників насіння

       та садивного матеріалу

     Насінництво району

     Реєстр сортів рослин

     ICTA

     Засоби захисту рослин

     Технологія захисту

     Присадибна ділянка

     Характеристика гібридів

     Електронна енциклопедія

     Закони України

     Насіннєві інспекції України

     Насіннєві інспекції області

     Керівник Кльоп Л.В.

     Колектив РДНІ

     Поштові індекси району

     Українські свята 2012

     Привітання до свят

     Професійні свята

     Гумор

     Обмін лінками/банерами

смт Липова Долина, Липоводолинський район, Сумська область, Україна, 42500

Історія про мурашку

Кожен день, з ранку раніше приходив на роботу продуктивний та веселий Мураха. Була в нього добра продуктивність і веселим він був. І діяльність фірми була успішною але ...

Джміль, генеральний директор фірми де працював Мураха, вирішив, що Мураха не може працювати сам по собі, так що була створена посада наглядача і найняв він гнойового Жука.

Самою головною турботою гнойового Жука була організувати роботу Мурахи. І змусив він Мураху робити звіти про щоденну виконану роботу.

Незабаром знадобилася посадa cекретаря, який би допоміг жуку в читанні та реєстрації звітів Мурахи. Тому найняли павучиху, яка класифікувала документи та відповідала на телефонні дзвінки.

Тим часом, щасливий Мураха працював, працював, працював...

Джміль, був дуже задоволений звітами гнойового жука, так що запитав додаткові звіти, прогнози та розрахунок різних показників. У такому випадку, необхідно було найняти таргана в якості асистента гнойового жука.

... а також купити комп'ютер і кольоровий принтер.

Незабаром, продуктивний і щасливий Мураха, почав скаржитися на всі розбирання і звіти який повинен був надавати, і все менш веселіше йому ставало.

Джміль, генеральний директор, розуміє, що необхідно вживати заходів. Так що, на місці де працював продуктивний і ще веселий Мураха був створений департамент. На посаду начальника був призначений Коник. Він спорудив собі сучасний кабінет та обладнав відповідно.

Але Мураха вже не співав як раніше і ставав все більш дратівливим... Одного разу, генеральний директор, подивившись на цифри, зрозумів, що департамент де працює Мураха, не є вже таким самим рентабельним як раніше.

Подумавши, Джміль вирішив найняти як консультант Сову, для проведення діагностики. Сова просиділа 3 місяці на фірмі і зробила висновок: «У департаменті занадто багато персоналу...» Рухаючись порадою фахівця, провели скорочення чисельності.

Мураха виявився першим у списку, тому що весь час був незадоволений.

Мораль

Навіть і не думай бути щасливим і продуктивним мурахою. Краще бути некомпетентним і марним. Некомпетентним не потрібні наглядачі... всі і так розуміють чому. І, якщо, незважаючи на твої «зусилля», ти все ж продовжуєш залишатися продуктивним, не показуй ні за що на світі що ти щасливий і веселий. Тобі цього ніколи не пробачать. Але якщо всупереч сказаного вище, ти вперто продовжуєш залишатися щасливим і продуктивним мурахою, працюй на себе, так щоб не нести на своїй спині джмелів, гнойових жуків, тарганів, павуків, коників і сов.

далі →

Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2012 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція