Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби відзначається щорічно у другу неділю жовтня

Головна сторінка

1)

Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби нашого міста!

Щиро вітаю з професійним святом! Прийміть від усіх жителів міста велику подяку за те, що вашими зусиллями забезпечуються санітарне та епідемічне благополуччя міста, належні умови його життєдіяльності.

Протягом десятиріч санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави.

Завдяки службі, яка не допускає розповсюдження небезпечних інфекційних захворювань, збережено найцінніше - життя і здоров’я людей, а своєчасність профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберігати і значні фінансові ресурси.

Сьогодні спеціалісти служби продовжують високо нести професійне звання санітарного лікаря.

Упевнений, що так буде і надалі, що роль і престижність професій санітарного лікаря та лікаря-епідеміолога будуть зростати разом з розвитком санітарно-епідеміологічної служби в Україні.

Міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя вам, шановні! Нових успіхів у професійній діяльності!

Щастя, добробуту і злагоди вашим родинам!

2)

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!

10 жовтня цього року з ініціативи Президента України Леоніда Кучми вперше в історії держави відзначається День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби. Цим враховано значний внесок працівників служби у забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

Від людей цієї відповідальної професії залежить стан здоров’я краян. Адже саме вони тримають у постійному полі зору питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, запобігають впливу на здоров’я людей шкідливих факторів, дбають про безпеку середовища проживання.

Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради щиро вітаємо усіх працівників санітарно-епідеміологічної служби Буковини з професійним святом. Впевнені, що ваша фахова компетентність, життєва енергія, відданість своїй справі і надалі слугуватимуть запорукою санітарної безпеки краян, основою для успішного виконання перспективних завдань служби.

Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

3)

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята. Профілактика - визнаний пріоритет сучасної медицини. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям впевненість у власних силах.

Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення, стан навколишнього середовища.

Тільки надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя населення можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на здоров'я людей техногенних катастроф. Усе це визначає особливу роль державної санітарно-епідеміологічної служби.

Завдяки зусиллям фахівців санепідслужби не допущено проникнення та розповсюдження пріонових інфекцій, пташиного грипу, інших небезпечних хвороб.

Немає сумніву, що ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію.

Бажаю всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби області міцного здоров'я, щастя, благополуччя, нових трудових звершень в ім'я розвитку України та злагоди в нашому суспільстві.

4)

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

Немає потреби доводити важливість вашої роботи. Санітарне та епідемічне благополуччя населення завжди було і є пріоритетом державної політики.

Ви зберігаєте традиції та досвід попередників, примножуєте здобутки вітчизняної медицини в галузі епідеміології, токсикології, гігієни та санітарії.

Саме ви зробили вирішальний внесок у ліквідацію віспи та поліомієліту, у боротьбу з кором та дифтерією.

Завдяки вашій наполегливій та системній роботі у непростий для всієї світової спільноти час в Україні зберігається стабільна епідемічна ситуація.

Бажаю вам успіхів у вашій нелегкій справі, міцного здоров’я, добробуту та благополуччя вашим родинам.

5)

Авторське право на поздоровлення © -

Щиро вітаю Вас і працівників очолюваних Вами колективів із професійним святом – Днем працівника санітарно-епідеміологічної служби.

Нехай і надалі запорукою Вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.

Хай завжди рікою щастя ллється,

Хай добро в сім'ях ведеться.

Хай серце не знає печалі і болю,

Бажаю здоров'я й щасливої долі,

Блакитного неба і злагоди в хаті,

На хліб і на щирість будьте багаті.

Перейти до інших привітань:

1 - 2

!

 <>

Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція