Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День Свободи відзначається щорічно 22 листопада

Головна сторінка

1)

Дорогі мої колеги!

Вітаю всіх Вас із нашим професійним святом - Днем працівників освіти.

Перш за все зичу міцного і витривалого здоров'я. Краще, аніж будь-хто інший, ви знаєте, наскільки воно потрібне кожному із нас у дошкільній групі, класі чи навчальній аудиторії. І наскільки катастрофічно спливає в щоденних професійних клопотах.

Щиро зичу достатку, миру й злагоди вашим родинам. Нехай ваші рідні дітки та онуки приносять вам тільки радість та оправдовують життєві сподівання!

Вдячних вам вихованців! Пошани від громадськості! Належного державного поцінування важкої праці!

Посміхніться один одному у цей святковий день! З оптимізмом подивіться у завтрашній день. Всі теперішні суспільні негаразди - лише мить на тлі нашої історії. Я вірю, що ми подолаємо їх з гідністю й збудуємо нашим нащадкам достойне майбуття.

Зі святом вас!

2)

Дорогі кияни і гості столиці!

Сьогодні Київ і вся Україна відзначає День Свободи. Це день, коли громадянин України відчуває себе особистістю, а також гордість і пошану до самого себе. Україна стала незалежною більше, ніж півтора десятки років тому, і тільки через понад десятиліття громадяни країни довели, що на їхню думку повинна зважати будь-яка влада. Нам ще необхідний час, щоб цей день став справжнім святом у кожному куточку України. Я глибоко переконаний, що цей день потрібно сприймати не як перемогу якоїсь політичної сили, а як загальну перемогу демократії і свободи.

Київський майдан Незалежності свого часу став точкою відліку нових взаємин між владою і громадянином в українському суспільстві. Після такої події в житті країни влада повинна повністю відійти від політичної демагогії, і всі свої зусилля спрямувати на конкретну справу задля добробуту простих громадян. Я чітко усвідомлюю, що саме тому нас чекає впевнена і відповідальна щоденна праця.

Як мер Києва хочу побажати кожному киянинові і громадянинові України зберегти в собі те відчуття власної гідності, яке вони здобули в ті дні. А влада при цьому завжди повинна пам'ятати, що за кожним голосом, відданим за неї, стоїть, у першу чергу, Особистість і Громадянин.

3)

Авторське право на поздоровлення © -

Усіх, хто вірить у принципи та ідеали Майдану, я хочу привітати з Днем свободи в Україні й сказати вам: ми все зробили правильно!

4)

Авторське право на поздоровлення © -

Вітаю вас із Днем Свободи.

Цим святом, започаткованим Помаранчевою революцією, відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини. Значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.

Свобода – наша мета і водночас політична і суспільна реальність –об'єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Той факт, що в країні панує справжня воля для думки, позиції, вибору та ініціативи, є незаперечним. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

Я твердо вірю в наш успіх. Українська демократія розвивається, ми вирішуємо найскладніші проблеми у мирний і цивілізований спосіб, влада поступово вчиться бути відповідальною перед громадянами і, я впевнений, ця наука не пройде без сліду. Україна не зійде зі шляху демократії, бо в її домі відбулося значно більше, ніж усі названі і незгадані перетворення, – тут зник страх, тут гідність здатна перемогти приниження, тут зростає наше покоління надії – покоління вже вільних людей.

У нас попереду ще дуже багато роботи з великого спектра завдань держави і потреб громадянина. Ми зобов'язані і здатні утвердити у владі чіткі, ефективні та консолідуючі правила, завдяки яким в країні постане належний порядок. У вимірі суспільному конче потрібно підтримати громадську активність і самоорганізацію для поширення цінностей демократії, єдності і порозуміння.

Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем цієї держави – вимогливим до влади, втім не пасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту, наведення елементарного порядку у своєму сусідському середовищі і для плекання доброго ставлення до кожного співвітчизника.

День Свободи для України – це день праці. Упевнений, що вона неминуче принесе нам важливі досягнення. Від щирого серця ділюся з вами цим почуттям і бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ.

5)

Авторське право на поздоровлення © Олеся

3.50

Люблю тебе моя країно, люблю і все на світі смію. Мене нема, ти - є, моя Україно і лиш з тобою буду завжди я.

З ДНЕМ СВОБОДИ!!!

Перейти до інших привітань:

1

!

 Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція