Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

Міжнародний день прав людини відзначається 10 грудня

Головна сторінка

1)

Щиро вітаємо Вас та всіх працівників Держгірпромнагляду з Міжнародним днем прав людини!

Цей день відзначається щорічно не тільки з метою пропаганди загальної декларації прав людини, але й для того, щоб нагадати про численні порушення прав людини, зокрема у сфері охорони праці. Дотримання права працюючої людини на безпечні умови праці є визначальною ознакою будь-якої правової держави, показником рівня розвитку громадянського суспільства та стану виконання державою своїх соціальних зобов’язань.

Ваш Комітет разом з десятками тисяч профспілкових організації стоять на варті закону й інтересів людини праці, забезпечуючи утвердження України, як демократичної правової та соціальної держави.

Висловлюємо щиру вдячність за вагомий внесок всіх працівників Держгірпромнагляду у справу правозахисту та сподіваємося, що Ваша співпраця з профспілками і надалі сприятиме вирішенню складних проблем охорони праці в Україні, дієвому поєднанню державного нагляду і громадського контролю за дотриманням конституційних прав трудящих.

2)

Дорогі друзі!

10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

За сімнадцять років незалежності Україна закріпила у світі статус вільної демократичної держави, громадяни якої мають рівні права та свободи, закріплені Конституцією, а органи влади суворо стежать за її дотриманням. І сьогодні ми всі кожним кроком, кожним рішенням, спільними зусиллями маємо підтверджувати цей статус. Для Уряду дотримання та захист прав громадян завжди є головним пріоритетом, на якому базується наша державна політика.

Ми маємо бути гордими за те, що живемо у вільній країні, де можна вільно виражати свої погляди, мати рівний доступ до інформації і не боятися переслідувань чи дискримінації через політичні переконання.

Від Уряду України та від себе особисто сердечно вітаю вільних громадян вільної Батьківщини! Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, добра і благополуччя Вам та Вашим родинам!

3)

Авторське право на поздоровлення © -

10 грудня відзначається також День прав людини. Для влади він є нагадуванням про те, що кожен політик, кожен посадовець, виконуючи функції, покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

У нашій державі за останні роки відбулися величезні перетворення: тут зник страх, тут гідність здатна перемогти приниження, тут панує справжня воля для думки, позиції, вибору та ініціативи. Це свідчить, що українська демократія розвивається, а влада поступово вчиться бути відповідальною перед громадянами.

Віримо, що Україна не зійде з цього шляху», − переконані керівники області.

Перейти до інших привітань:

1

!

 Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція