Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День землевпорядника відзначається щорічно у другу суботу березня

Головна сторінка

1)

Авторське право на поздоровлення © Привітання Міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука

Привітання Міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука: "Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби України! Сердечно вітаю вас із професійним святом! Земля - наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави. Це наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення українського народу. Від вашої відповідальної і професійної роботи сьогодні значною мірою залежить раціональне використання найкращих у світі вітчизняних чорноземів, збереження їх для прийдешніх поколінь, надійний захист конституційних прав землевласників та орендарів. Впевнений, що ви з честю впораєтеся з покладеними на вас завданнями. Ваш досвід, знання, принциповість, любов до рідної землі стануть запорукою ефективної реалізації державної земельної політики. Тож бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження та примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної Вітчизни! Добра і щастя вам та вашим родинам!"

2)

Авторське право на поздоровлення © Привітання Голови ВР України Володимира Литвина

Привітання Голови ВР України Володимира Литвина: "Сердечно вітаю працівників землевпорядної служби з професійним святом - Днем землевпорядника.
Самобутність українського народу, його історична й ментальна індивідуальність особливо споріднена й нерозривно пов´язана з основним національним багатством землею. Все, що стосувалося цієї вічної цінності, що якимось чином торкалося земельних відносин, завжди перебувало в епіцентрі суспільної уваги. Виняткове значення земельне питання має і в нашому сьогоденні. Саме тому Українська держава й український народ покладають на вас, працівників землевпорядної служби, особливі надії і сподівання у вирішенні надзвичайно чутливих суспільних питань: реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за раціональним використанням та охороною земель, забезпеченні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.
Ваша плідна й ефективна праця над їх успішним вирішенням є запорукою потужного розвитку економіки нашої держави, піднесення добробуту громадян, формування ринкових відносин, дієвого утвердження засад земельної політики, визначеної вітчизняним законодавством.
Відтак, наші спільні зусилля мають бути спрямовані на дальше вдосконалення законодавчої бази земельних відносин, створення відповідних організаційно-правових та фінансових механізмів забезпечення земельного реформування, повноцінної реалізації прав громадян на землю. Переконаний, разом ми спроможні здійснити їх успішне справдження.
Зичу вам миру, добра, благополуччя, успіхів у праці на благо народу України."

3)

Авторське право на поздоровлення © Привітання Президента України Віктора Ющенка

Привітання Президента України Віктора Ющенка: "Шановні друзі! Щиро вітаю із Днем землевпорядника. Нині перед вашою службою стоять важливі завдання: маємо завершити земельну реформу й утвердити статус українського селянина як справжнього господаря на своїй землі. На вас покладається особлива відповідальність - забезпечити прозорість земельних відносин, посилити державний контроль за охороною земель, сприяти впровадженню ринкових принципів землекористування. Упевнений, що землевпорядники із честю впораються з поставленими завданнями, зробивши вагомий внесок в економічний розвиток країни та оптимізацію використання її земельно-ресурсного потенціалу. Зичу вам міцного здоров'я, щастя, достатку та нових успіхів у роботі на благо Українського народу".

4)

Авторське право на поздоровлення © З повагою, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко

Привітання прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з Днем землевпорядника
Дорогі друзі!

У цей чудовий весняний день від імені уряду і від мене особисто щиросердно вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.

Друзі, у ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля. Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини.

Переконана, що спільними зусиллями, спрямованими на реалізацію державної земельної політики, ми вдосконалимо систему управління земельними ресурсами та раціонального використання найкращих у світі чорноземів та збережемо їх для майбутніх поколінь.

У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства.

5)

Шановні землевпорядники!

Розвиток суспільства за всіх часів був пов'язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни - її землі. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально й ефективно.

У день Вашого професійного свята від чистого серця вітаю Вас і бажаю успіхів, здоров'я і довгого років життя. Нехай у Вашому житті буде більше приємних хвилин, а тимчасові незгоди і негаразди залишаються десь осторонь.

Зі святом Вас!

Перейти до інших привітань:

1 - 2

!

 Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція