Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відзначається щорічно 26 березня

Головна сторінка

1)

Щиросердечно вітаю Вас та особовий склад із Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Духовно опікуючись військовими моряками, Свята Церква закликає їх до подвигу самозречення заради миру і спокою нашої Батьківщини. Особистий приклад жертовного служіння завжди зміцнює у моряків віру, відданість і мужність при виконанні своїх обов’язків. Православна Церква з материнською любов’ю підносить свої молитви до Бога про те, щоб Він дарував військовим морякам мужність і натхнення у відповідальному служінні народу України.

Бажаю духовного і тілесного здоров'я насамперед Вам, всьому офіцерському корпусу, мічманам і прапорщикам, старшинам і матросам, робітникам та службовцям, ветеранам, а також вашим рідним і близьким. Християнського вам терпіння, милосердя, любові і добра. З'єднаємо зусилля наші в славу Бога і нашої Батьківщини. Милість Божа нехай перебуває з усіма вами.

2)

Сердечно вітаю вас зі святом військових моряків!

В цей день дозвольте висловити свою глибоку повагу до мужніх, стійких духом, безстрашних людей, які захищають Батьківщину, її національні інтереси на морських просторах. Виховані на славних традиціях своїх попередників, українські військові моряки гідно виконують свій патріотичний обов'язок, демонструють взірець служіння Вітчизні.

За роки розбудови українського військового флоту, Військово-Морські Сили стали повноправним видом Збройних Сил України, здатним забезпечити недоторканність української держави та її морських кордонів. З року в рік військові моряки гідно представляють Державний прапор України на морях Світового океану і разом з флотами інших держав роблять свій внесок в загальноєвропейську систему безпеки. Світове визнання військовому флоту України принесли далекі морські походи, в яких гартується високий професійний вишкіл екіпажів кораблів та офіцерського складу штабів.

Вірю, що своєю бойовою виучкою і майстерністю ви будете високо тримати авторитет Військово-Морських Сил України.

Від щирого серця бажаю вам натхнення та успіху у нелегкій флотській службі, злагоди та добробуту вашим родинам, міцного здоров´я, непохитної віри в щасливе майбутнє нашої України.

3)

Шановні друзі!
Щиро вітаю вас з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!
За покликом серця ви стали військовослужбовцями, обрали благородну професію – захищати державу, дарувати спокій людям.
Завдяки вашій самовідданій праці морські кордони нашої Батьківщини під надійним захистом. Дякую вам за це.
Впевнена, що Україна як морська держава зробить все, щоб українські Військово-Морські Сили були сучасно озброєними. Проте мрію, щоб свою силу ви демонстрували лише на парадах.
Хочу, щоб ви не лише несли військову службу, а і насолоджувались життям, мали гідну зарплату та впевненість у завтрашньому дні.
Знайте, Уряд працює над тим, щоб ми жили в могутній та красивій Україні.
Бажаю вам і вашим сім’ям здоров’я, благополуччя, добра та миру.

4)

День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України встановлений Указом Президента України від 26 березня 1996 року.

B цей день в 1992 році Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України".

Сьогодні внутрішні війська – одна з найважливіших частин охоронної системи України. Своєю самовідданою працею вони забезпечують безпеку нашої країни, стоять на варті правопорядку, захищаючи права і свободу громадян.

На них покладена відповідальна місія по попередженню і припиненню злочинних проявів, політичного екстремізму і тероризму, забезпеченню безпеки населення, підтримці громадського порядку і ефективному рішенню службовий-бойових задач.

Бажаємо військовослужбовцям внутрішніх військ успіхів в їх нелегкій праці, миру, благополуччя і здоров'я.

5)

Шановні військовослужбовці та ветерани внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України!

Люди шанують вас за мужність, вірне служіння народу України, готовність прийти на допомогу в складні хвилини.

Завдяки повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби, Вашим сміливим вчинкам зростає авторитет внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.

Ви з честю виконуєте поставлені перед вами завдання, демонструючи при цьому професіоналізм, мужність, відданість справі та своєму службовому обов’язку.

Велика вдячність за це всім військовослужбовцям та ветеранам внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.

Щиро зичу вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів. Бажаю наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною!

Перейти до інших привітань:

1 - 2

!

 <>

Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція