Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

Всесвітній день авіації та космонавтики

Головна сторінка

1)

Сьогодні польоти стали буденним явищем, – З кожним днем ми все впевненіше довіряємо літакам, адже розвиток авіаційної науки крокує вперед. Дякую вам, шановні працівники авіаційної та космічної галузі України, за ваш щоденний вагомий внесок у розвиток стратегічної галузі економіки країни

2)

Авторське право на поздоровлення © Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант В.І.ГВОЗДЬ

Привітання начальника ГУР МО України з днем ракетно-космічної галузі України та з Всесвітнім днем авіації і космонавтики

Сьогодні в Україні відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України

День працівників ракетно-космічної галузі встановлений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97 як свято, що відзначається щорічно 12 квітня.

Це свято є особливим для Українського народу тому, що наша країна входить в “четвірку” космічних країн світу. На території нашої країни розташована велика кількість підприємств космічній галузі, серед яких такі велетні, як завод “Южмаш”, “Арсенал” та КБ “Південне”. Діє у нас і Національний центр управління та випробування космічних засобів. Також Україна є членом міжнародного консорціуму “Морський старт”, що проводить запуски ракет-носіїв українського виробництва “Зеніт-3SL” в акваторії Тихого океану.

Фахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України спільно з працівниками Управління спеціальних програм Національного космічного агентства України, установ Національного центру управління та випробувань космічних засобів вже понад десять років опановують та втілюють у практику новітні досягнення у напрямі космічної розвідки в інтересах нашої Батьківщини.

Розглядаючи певні аспекти і напрями нашої спільної з Національним космічним агентством взаємодії, можна впевнено сказати, що ця співпраця має плідні результати, які спрямовані на досягнення високої мети забезпечення безпеки та захисту національних інтересів України.

Завдання, які стоять перед працівниками ракетно-космічної галузі, повною мірою відповідають духу нового тисячоліття і потребам стратегічного розвитку України як сучасної високотехнологічної держави.

Від імені особового складу Головного управління розвідки Міністерства оборони України вітаю всіх працівників підприємств і організацій ракетно-космічної галузі України та колектив служби космічної розвідки ГУР МО України із професійним святом.

Від щирого серця зичу щастя, міцного здоров'я, невичерпної енергії, творчих сил та успіху у вашій діяльності, нових звершень у справі служіння Українському народові.

3)

Авторське право на поздоровлення © Василь Стасюк

Сівачам космічних нив

Щоб золотилась зоряним колоссям
Космічна нива, зрощена руками
Невтомних мрійників – живих легенд-колосів,
Що простір й час підкорюють думками.

І Ваша праця, щоб знайшла визнання
У мудрості прийдешніх поколінь -
Була дороговказом для єднання
Дітей Землі і Всесвіту створінь!

4)

Поздоровляю зі святом!

Сьогодні 12 квітня все людство відмічає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Бажаю і Вам у цей день замислитись над своїм існуванням і від душі захотіти дізнатися про навколишній світ більше!

5)

Прийміть щирі вітання до Дня космонавтики!

Нехай Ваші помисли будуть такими чистими як небо, вчинки такими ж яскравими як далекі космічні зірки, а життя щасливим та довгим як сам всесвіт!

Перейти до інших привітань:

1 - 2

!

 <>

Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція