Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День Європи відзначається щорічно у третю суботу травня

Головна сторінка

1)

Привітання з Днем Європи

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства. Київ – як столиця України – завжди був передовим містом, і сьогодні займає гідне місце серед європейських столиць.

Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Безперечним визнанням європейською спільнотою нашої країни можна вважати і майбутнє проведення Чемпіонату з футболу Євро-2012. І Київ, у якому відбуватимуться поєдинки головного спортивного чемпіонату Європи, безумовно, виправдає цю довіру.

Вітаю всіх киян з Днем Європи! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейського співтовариства.

2)

Авторське право на поздоровлення © x. Юлія Тимошенко

Рада вітати всіх в ці святкові дні – Дні Європи в Україні, які для нас вже стали доброю традицією.

Віктор Гюго більше ніж півтора сторіччя тому передбачив, що “…усі нації нашого континенту об’єднаються у вищу спільноту і утворять європейське братерство, не втрачаючи при цьому своїх переваг та славної неповторності…”. Україна є повноправним учасником цього процесу, адже в свій час зробила вибір – свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів, інтеграцію до європейських інституцій.

Можна без перебільшення стверджувати, що цей рік став особливим у наших відносинах з Європейським Союзом: наступного тижня ми офіційно вступаємо в Світову організацію торгівлі, набрали чинності угоди з міграційно-візових питань, розпочалися переговори щодо створення поглибленої зони вільної торгівлі, яка стане важливою складовою нової посиленої угоди між Україною та ЄС. Вона відкриє для українських товарів та послуг доступ на внутрішній ринок Євросоюзу. Попереду чекає велика робота, яка вимагає від нас об’єднання зусиль, політичної волі та високого професіоналізму і відповідальності.

Впевнена, що наша держава і в подальшому працюватиме у відповідності до цінностей та принципів притаманним ЄС, що має гарантувати рівні можливості та правову захищеність для кожного громадянина. Саме така політика і є запорукою демократичного розвитку України.

Знаю, що досягнути цієї мети та встановити справжній діалог між країнами Європи, до яких входить і Україна, неможливо без народної дипломатії та тісних міжлюдських контактів. Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи.

Бажаю всім дружнього та теплого спілкування.

Щасливого Дня Європи, Україно!

3)

2.00

День Європи для України і її жителів це особливе свято. І справа тут не в тому, що географічно Україна є центром Європи. Скоріш за все день Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.

Тому цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!

Перейти до інших привітань:

1

!

 <>

Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція