Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

Міжнародний день миротворців відзначається 29 травня, згідно рішення Генеральної Асамблеї ООН

Головна сторінка

1)

Авторське право на поздоровлення © -

За роки незалежності понад 35 тисяч громадян України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях з підтримання миру у різних регіонах планети. Участь у міжнародних миротворчих операціях сприяє подальшому піднесенню міжнародного авторитету України як активного учасника миротворчих місій Організації Об’єднаних Націй.

Сьогодні понад 600 кращих синів України – військовослужбовців, працівників органів внутрішніх справ беруть участь у 12 міжнародних миротворчих місіях та операціях. Ризикуючи своїм життям, вони з честю виконують доручену їм відповідальну місію, допомагають гасити збройні конфлікти, утверджувати, підтримувати мир і налагоджувати життя у країнах перебування.

Ми шануємо тих, хто не повернувся живим на рідну землю, віддав своє життя, рятуючи людей.

Ми пишаємося нашими миротворцями, які сьогодні виконують завдання із встановлення миру і злагоди у гарячих точках планети.

2)

Шановні воїни-миротворці!

Сьогодні міжнародний день миротворця, тобто Ваше професійне свято. Ви завжди і для всіх є прикладом мужності і відваги, зразком людини з "великої літери". Ваші надзвичайно високі моральні якості дозволили Вам обрати цю благородну, але на жаль дуже небезпечну професію. Захищаючи мирний спосіб існування у самих найвіддаленіших куточках світу саме Ви забезпечуєте існуючий у світі рівень розвитку та стабільності.

Низький уклін Вам за Вашу благородну справу і на знак нашої поваги та вдячності прийміть від нас щирі побажання здоров'я та довголіття, хай Вам щастить!

Перейти до інших привітань:

1

!

 <>

Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція