Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День молоді відзначається щорічно у останню неділю червня

Головна сторінка

1)

Від щирого серця вітаю нас із Днем молоді! Серед багатьох свят, які відзначає наша країна - воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Тому я бажаю Вам, мої молоді друзі, бути завжди переможцями. Уряд і я особисто розраховуємо на Ваші знання, інтелект, без яких ми не зможемо зробити справжні прориви в усіх сферах життя. Наша Батьківщина, як і Вин дуже молода - ЇЙ лише сімнадцять. Разом з Вами, Вашим завзяттям, наполегливістю ми здатні зробити справжні дива - побудувати красиву та могутню Україну, якою пишатимуться усі наші співвітчизники.

Бажаю Вам із притаманною юності глибиною почуттів любити свою країну, не розчаровуватися у житті. Будьте справедливими та впевненими у своїх силахі

Щастя Вам і успіхів!

2)

Шановна молодь України!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа і тіло.

3)

Авторське право на поздоровлення © -

Сьогодні Україна відзначає прекрасне свято – День молоді. Я щиро вітаю з ним всіх українців.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Українська молодь сміливо заявляє про себе і свої права. Як Глава держави я вітаю бажання молодих людей утвердити свою гідність і свої погляди. Ви це заслужили.

Я дякую моїм молодим співвітчизникам, які у відповідальний для України момент виявили високу громадянську свідомість і патріотизм. Молодь України зробила рішучий вибір на користь демократії, правди і справедливості, гучно заявила про своє бажання бути вільними людьми у вільній країні. Це достойний вибір і ви маєте пишатися ним.

Ви сильні, обдаровані, завзяті. Нова українська влада хоче говорити з вами на рівних, відчувати у вас надійних партнерів і союзників. Держава прагне підтримати вас, допомогти вдало стартувати на життєвому шляху. Ми почали масштабну реформу освіти, скоротили термін строкової військової служби, значно збільшили виплати молодим матерям. Це тільки перші кроки. Далі будуть наступні. Ми зробимо все, щоб молоде покоління українців було впевненим у своєму завтрашньому дні.

Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

4)

Авторське право на поздоровлення © -

26 червня Україна відзначає День молоді! Свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Вам випало жити в непростий, але дуже цікавий період, коли наша держава пробуджується, міцніє і саме Ви, маєте стати незамінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

Проблем у молоді вистачає, тому держава приділятими особливу увагу молодому поколінню як незамінній рушійній силі розвитку суспільства, його найбільш перспективній генерації, яка розбудовуватиме майбутнє.

Саме тому, одним із пріоритетних напрямків роботи Міністерства України у справах молоді та спорту є сприяння вирішенню проблем зайнятості молоді, попередження негативних проявів і пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі, підтримка творчих ініціатив, талановитих та обдарованих молодих людей, сприяння підприємницькій діяльності, допомога молодим сім’ям.

Ми повинні зробити все, щоб наше молоде покоління відчуло себе потрібним. Хочеться побажати Вам, щоб фонтан ідей не вичерпував себе, а енергія творити і створювати надихала на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої України.

5)

7.00

Шановні представники молодого покоління!

Вітаю Вас з Днем Молоді!

Бути молодим прекрасно, Ви це і самі прекрасно знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним, бути неупередженим, бути безстрашним, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло.

Перейти до інших привітань:

1

Ключові слова: день молоді, свято молоді, привітання до дня молоді, поздоровлення молодим, вітання молодому поколінню

!

 <>

Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція