Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День працівників морського та річкового флоту відзначається щорічно у першу неділю липня

Головна сторінка

1)

Дорогі товариші

матроси, старшини, мічмани, офіцери,

генерали та адмірали!

Шановні ветерани Військово-Морського флоту !

Щиро вітаю Вас з Днем Військово-Морських Сил України!

Військово-Морські Сили України виконують завдання із забезпечення обороноздатності держави, захисту її морських рубежів та гідно представляють нашу країну у міжнародному військово-морському співробітництві.

У цей святковий день від імені Уряду України і від себе особисто бажаю всім Вам, міцного здоров’я, удачі та благополуччя, висловлюю глибоку шану і вдячність ветеранам флоту за їх бойовий і трудовий героїзм, неоціненний внесок у військово-патріотичне виховання молоді та особового складу Військово-Морських Сил України.

Нехай і надалі буде плідною Ваша нелегка, але така необхідна Україні праця, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і шана людська осявала Вас многії літа.

2)

Порядок акредитації, Положення про екскурсії

Контакти

Новини » Повідомлення

29.07.2005 15:13 версія для друку

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин надіслав привітання військовим морякам і ветеранам флоту з нагоди Дня Військово-Морських Сил України

(Інформаційне управління)

"Морська служба у нас завжди була однією з найпрестижніших військових професій. Овіяна романтикою, легендарною славою воїнів у матроських бушлатах і безкозирках, оспівана у піснях, вона завжди притягувала справжніх чоловіків, людей мужніх, сміливих, безстрашних, відданих своїй Батьківщині", - говориться у привітанні.

Голова Верховної Ради зазначив, що Український народ з любов'ю і шаною ставиться до своїх Військово-Морських Сил, цінує нелегку ратну працю усіх, хто зв'язав своє життя з морем. "Віримо, що ви будете постійно підвищувати свою професійну майстерність, бойову виучку, готовність захистити наші національні інтереси на водних просторах. Нехай надихають вас морські традиції, якими такий багатий наш вітчизняний флот", - наголошується у телеграмі.

Володимир Литвин побажав військовим морякам успіхів у службі, підвищенні боєздатності і авторитету Військово-Морських Сил України, міцного здоров'я, щастя, добра і благополуччя.

3)

З нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України, який відзначатиметься у неділю 2 липня, зі словами привітання до військовослужбовців, працівників та ветеранів вітчизняного військового флоту звернувся Міністр оборони України Анатолій Гриценко.

“За 14 років свого існування національний флот успішно пройшов нелегкий шлях становлення і розвитку. У дальніх походах та під час багатосторонніх військових навчань відпрацьовувалися злагодженість екіпажів, здатність одночасно на морі, суші та в повітрі ефективно вирішувати завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.

Всебічна підтримка з боку Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, органів влади держави, всенародне шефство над кораблями і частинами Військово-Морських Сил ЗС України наочно засвідчує прагнення Українського народу бачити свій флот сильним і боєздатним”, - наголошується у привітанні глави оборонного відомства.

У привітанні також підкреслюється, що сьогодні у Військово-Морських Силах ЗС України триває процес трансформації. У відповідності до загроз і викликів сучасності створюються мобільні сили, удосконалюється організаційно-штатна структура, системи управління, комплектування і підготовки.

“Підсумком напруженої роботи має стати висока бойова готовність сил, забезпечення сприятливих соціальних умов особового складу, підняття престижу військово-морської служби”, - зазначається у привітанні.

Анатолій Гриценко висловив глибоку шану військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Військово-Морських Сил ЗС України за витримку, мужність, громадянську позицію, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та побажав їм і членам їхніх сімей добробуту, злагоди і оптимізму, міцного здоров’я та родинного щастя.

4)

Авторське право на поздоровлення © -

Сердечно вітаю вас із Днем флоту України.

Висловлюю глибоку шану військовим морякам і ветеранам, працівникам торговельного й пасажирського флоту, співробітникам морських і річкових портів, кожному, хто своєю відданою службою і натхненною працею продовжує й примножує традиції українського судноплавства.

Високо ціную вашу професійну майстерність, вірність обов'язкові, мужність і патріотизм.

Захист морських рубежів Вітчизни, успішний розвиток міжнародної торгівлі, забезпечення транспортних потреб населення вимагають розбудови сучасного й потужного військового і цивільного флоту, впровадження інноваційних ідей та технологій, модернізації портової інфраструктури. Вірю, що спільними зусиллями ми відродимо славу України як великої морської держави, а український прапор на наших кораблях завжди буде символом упевненості і процвітання.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, нових звершень у служінні Україні.

5)

Авторське право на поздоровлення © -

Шановні працівники морського і річкового флоту!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Галузь, з якою ви поєднали трудовий шлях, – невід’ємна складова економіки, одне з основних джерел наповнення бюджету країни і регіону.

Результати вашої невтомної праці вселяють упевненість у завтрашньому дні морського і річкового флоту, створюють сприятливі передумови для втілення найзавзятіших планів і намірів у їх розбудові.

Дозвольте побажати всім вам подальших професійних успіхів, здоров'я, щастя та наснаги!

Перейти до інших привітань:

1 - 2

!

 <>

Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція