Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День металурга. Професійне свято працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Відзначається щорічно у третю неділю липня

Головна сторінка

1)

Шановні друзі!

Від імені Уряду України щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників гідрометеорологічної служби.

Згуртований, високопрофесійний, багатотисячний колектив метеорологів щоденно забезпечує нас надзвичайно важливою інформацією про погоду, клімат, водні ресурси, що використовується в усіх сферах діяльності людини.

Прогнозування погодних умов, коливань і змін клімату та їх впливу на господарський комплекс України, своєчасні попередження про загрозу стихійних і небезпечних гідрометеорологічних явищ сприяють ефективному функціонуванню економіки держави, забезпеченню охорони здоров’я та благополуччя її громадян.

Упевнений, що працівники державної гідрометеорологічної служби і надалі гідно виконуватимуть свою відповідальну та вкрай необхідну роботу.

Бажаю Вам і Вашим рідним довголіття, гарного настрою, надії і добра.

2)

Щиро вітаю вас, трудівників однієї з провідних галузей промисловості України, з професійним святом – Днем металурга.

Металургія становить основу могутності народного господарства держави, а Дніпродзержинськ є одним із металургійних центрів. Чорна металургія тут - базова галузь промисловості, обсяг продукції якої складає близько 70 відсотків від загальноміського.

Шановні металурги, сьогодні на вашу адресу прозвучать тисячі вдячних слів за самовіддану та важку працю, яка зміцнює наше місто й державу, зберігає за Україною одне з провідних місць у світі в галузі металургійного виробництва.

Ви - справжні майстри своєї справи. Свій професіоналізм ви щоденно підтверджуєте зростанням обсягів виробництва, підвищенням якості продукції. Прийміть щиру подяку за труд!

Дніпродзержинці переконані, що всі намічені вами плани будуть здійснені, завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі. Адже металурги завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю.

Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя, добро і родинне благополуччя!

Від усього серця бажаю всім нових трудових звершень на благо нашого рідного міста й України.

Хай вам щастить!

3)

Ви мужні люди, адже обрали дуже важку, але шановану в суспільстві професію. Я пишаюся сотнями тисяч громадян, які працюють на підприємствах гірничо-металургійного комплексу та забезпечують мільярдні надходження до державного бюджету.

Уряд робитиме все для того, щоб металургійний комплекс і надалі залишався вагомою складовою української економіки, професія металурга була шанованою у суспільстві, а український металург мав зарплатню не меншу, ніж металург у Росії або європейських країнах. Ми поставили за мету в кілька разів збільшити Вашу заробітну плату. Саме тоді Ви будете відчувати себе захищеними, а Ваші родини — забезпеченими.

Знаю, що сьогодні у галузі існує чимало проблем. Високі ціни на енергоносії є одним з вагомих факторів невідкладної модернізації виробництва та впровадження новітніх енергозберігаючих технологій. Уряд налаштований зробити справжній прорив в цій сфері, але без Вашої підтримки, дорогі друзі, зробити це украй складно.

Разом з Вами ми в змозі зробити нашу державу сильною, могутньою та шанованою в усьому світі!

Дякую Вам за самовіддану працю! Бажаю міцного здоров’я, родинного щастя та нових успіхів.

4)

Авторське право на поздоровлення © Алла

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ви, представники такої мужньої професії, відрізняєтеся особливим характером – міцним та надійним як метал. І Ви, справжні майстри своєї справи. Свій професіоналізм Ви щоденно підтверджуєте високою якістю продукції.

У відповідальний для нашої країни час економічних перетворень найвищої поваги заслуговує Ваша нелегка, але надзвичайно важлива для всього суспільства праця.

Я переконаний, що всі намічені плани досягаються завдяки взаєморозумінню, цілеспрямованій, злагодженій роботі працівників Вашого підприємства, адже металурги завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю.

Від усього серця бажаю Вам добра, щастя, стійкості духу, оптимізму, успіхів у роботі, міцного здоров’я, родинного затишку та світлого майбутнього!

Хай Вам щастить!

Перейти до інших привітань:

1

!

 Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція