Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День фізичної культури і спорту відзначається щорічно у другу суботу вересня

Головна сторінка

1)

Шановні фізкультурники і спортсмени Святошинського району столиці!

Святошинська районна у м.Києві рада та державна адміністрація щиро вітає вас та всіх мешканців району з Днем фізичної культури і спорту, який традиційно відзначається у другу суботу вересня!

Цьогорічне свято проходитиме під незабутніми враженнями від ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні. Спортсмени-олімпійці України усьому світові показали справжні зразки витримки, волі, мужності і патріотизму. Вперше наша олімпійська дружина завоювала на іграх 27 медалей.

Свій вклад у достойний виступ українських олімпійців внесли й святошинці. Вихованець святошинського спорту Василь Федоришин став срібним призером з вільної боротьби.

Ми розуміємо, що лише маючи міцний фундамент з дитячо-юнацького спорту, можна забезпечити майбутній невпинний прогрес фізкультурно-спортивної галузі. А тому будемо робити все необхідне, щоб зберегти і розвинути мережу нинішніх закладів фізкультури і спорту, покращити їх фінансування.

Бажаю усім вам міцного здоров`я, успіхів у навчанні, праці, спорті!

2)

Сердечно поздравляем вас с Днем физической культуры и спорта – праздником сильных, волевых и мужественных людей.

Именно спорт и физическая культура являются для человека надежным источником здоровья, хорошего настроения и оптимизма.

Донецкая область обладает высоким спортивным потенциалом, это регион талантливых, целеустремленных, с крепким донбасским характером людей, которые не только стремились во все времена получить «пальму первенства», но и подтверждают, что она действительно принадлежит нам, донбассовцам.

Ведущие спортсмены Донетчины – гордость не только нашего края, но и всей Украины, а их высокие достижения – это слава и имидж региона в мировом сообществе

Благодаря вашим усилиям, активной пропаганде здорового образа жизни, в области растет популярность физической культуры, приумножаются богатые спортивные традиции.

В этот праздничный день примите самые добрые пожелания здоровья, счастья, благополучия, успехов во всех начинаниях. Спортивного вам долголетия и новых ярких побед!

С уважением!

3)

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – «Днем фізичної культури і спорту в Україні».

Своїми досягненнями, натхненною працею Ви прославили і прославляєте нашу область, вносите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського та Паралімпійського руху в Україні.

Харківські спортсмени відомі далеко за межами області і України, наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту, зміцнював авторитет нашої держави у світовому співтоваристві.

Імена Олімпійських чемпіонів Яни Клочкової, Рустама Шаріпова, Людмили Джигалової, Юрія Пояркова, Ігора Рибака, Валерія Гончарова, Катерини Куришко та багатьох інших спортсменів назавжди увійшли до плеяди кращих спортсменів світу.

У день професійного свята бажаю Вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного всім здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

Нехай Ваші досягнення і надалі примножують славу і авторитет України в усьому світі.

4)

Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість Києва!

Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

Я радий поздоровити всіх мешканців та гостей міста з цим чудовим святом, яке пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя.

Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя киян сприятиме оновленню нашого міста, здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій столиці. Столичні спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших світових спортивних аренах та славлять Київ у світі.

Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.

5)

Це свято , яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості .

Зичимо спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Коростенщини.

В цей святковий день щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Перейти до інших привітань:

1 - 2

!

 Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція