Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День винахідника і раціоналізатора відзначається щорічно у третю суботу вересня

Головна сторінка

1)

Щиро вітаю науковців, новаторів, ентузіастів науково-технічного прогресу із Днем винахідника і раціоналізатора.

Ми по праву пишаємося людьми, які створюють вітчизняний інтелектуальний капітал. Ваш неспинний пошук нових ідей і невичерпна енергія сприяють економічному та соціальному розвитку нашої країни, забезпечують технологічне оновлення її виробничої сфери.

Україна має давні традиції новаторства. Попередні покоління науковців та інженерів заклали потужний технологічний фундамент, який забезпечує нашій державі міцні позиції на світових ринках у таких передових галузях, як авіація та космонавтика, енергетика та інформаційні технології.

Нині перед усіма нами стоїть важливе завдання – на базі наявного потенціалу побудувати інноваційно-орієнтовану економіку, здатну забезпечити нашим громадянам якість життя на рівні європейських стандартів.

Бажаю усім міцного здоров'я й оптимізму, творчого натхнення та нових звершень на благо України.

2)

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем винахідника та раціоналізатора.

Наша Батьківщина багата на таланти. Якби наші раціоналізатори та винахідники мали такі стартові умови, як їх колеги в інших країнах, Україна давно вже була б найбільш розвиненою країною у світі! Вітчизняні інтелектуали – це наше головне надбання. Разом з вами ми спроможні зробити інтелектуальний прорив і вивести Україну в світові лідери.

Я хочу, щоб ви знали, що ваша ініціатива, ваші знання і вміння дуже потрібні державі. Лише разом ми зможемо побудувати могутню і багату Україну.

Уряд робитиме усе, аби в нашій країні з’явився цивілізований ринок інтелектуальної власності, щоб кожен винахідник і раціоналізатор відчував, що його праця потрібна Батьківщині, що його шанують і поважають.

Бажаю вам нових ідей, успіхів, сил і натхнення!

3)

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас – талановитих новаторів, інтелектуальну еліту України з Днем винахідника і раціоналізатора.

Винахідник є особистістю, яка здатна мислити і творити не за стандартними підходами, вибудовуючи нові сходинки, на які підіймається людство.

Україна завжди була і залишається країною з високим інтелектуальним та освітнім рівнем, завдяки чому у виробництво впроваджуються новітні науково-технічні розробки і, таким чином, забезпечується соціальний, культурний та економічний розвиток держави і суспільства.

Високотехнологічні новації України відомі далеко за її межами, і переконаний, що на її теренах вже народилися нові патони, сікорські, амосови, корольови та антонови, які виведуть нашу державу на технологічний рівень провідних країн світу.

Бажаю Вам і надалі залишатися в авангарді науково-технічного прогресу, знаходити технічні рішення, які сприятимуть зростанню добробуту людей, переходу економіки держави на інноваційний шлях розвитку.

Зичу Вам творчого натхнення, оптимізму, впевненості у власних силах, незгасного бажання плідно працювати заради майбутнього України!

4)

Всіх людей творчого характеру, які присвятили своє життя науково-технічному прогресу, вітаю зі святом!

Ваша наполегливість і завзятість служать вирішенню актуальних проблем науки і техніки, роблять ефективнішою національну економіку. Де був би світ без винаходів? Чи можна уявити інновації без ідеї? В основі великих звершень є завжди найкращі ідеї, але, перш за все, є хтось, хто в змозі дати кращу їх інтерпретацію і зробити їх матеріальною та доступною дійсністю. Вірю, що творча енергія українських винахідників буде сприяти поліпшенню життя наших громадян і підняттю міжнародного авторитету України як держави з потужним інтелектуальним потенціалом. Міцного вам здоров'я, невичерпного натхнення, прагнення до пізнання незвіданого і нових відкриттів!

5)

Авторське право на поздоровлення © -

Вітаю учених, конструкторів, представників технічної інтелігенції, авторів нових розробок із Днем винахідника і раціоналізатора.

Ваш талант, самовіддана праця й постійний пошук є дієвим рушієм науково-технічного прогресу, творчою силою, яка забезпечує розвиток вітчизняної економіки і зростання добробуту Українського народу.

Сьогодні, коли знання, передові технології та інтелектуальний потенціал нації стали головними чинниками, що визначають конкурентоспроможність країни, саме від вас великою мірою залежить успіх України на міжнародній арені.

Переконаний, що українські винахідники й раціоналізатори і надалі з честю виконуватимуть свою місію, робитимуть значний внесок у зміцнення позицій України серед розвинутих держав Європи і світу.

Перейти до інших привітань:

1 - 2

!

 Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція