Офіційний сайт Липоводолинської районної державної насіннєвої інспекції в Сумській області, Україна. Створений на замовлення Кльоп Л.В. Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція в Сумській області
 
 

Меню привітань

Привітання до свята

День працівника лісу відзначають у третю неділю вересня

Головна сторінка

1)

Від щирого серця вітаю Вас з Днем партизанської слави!

Ви ті, хто захищав Батьківщину, людей, домівки та родини співвітчизників від великого лиха – фашизму.

Знаходячись у партизанських загонах, підпільних групах Ви не думали про себе, а виявили велику самопожертву та героїзм. Вами, як справжніми патріотами, рухало одне бажання - звільнити свою рідну землю від фашистських загарбників. Ви продемонстрували усьому світові, що немає найціннішої місії, аніж служіння народу.

Якби сучасними політиками рухали б такі самі мотиви, як тоді у Вас – бажання захистити Україну від зовнішніх викликів, патріотизм та щастя нації, то в нашій країни давно б встановилася гармонія в усіх сферах життя.

Але, я впевнена, що Ви не дарма виборювали свободу, я вірю, що ми зможемо подолати всі протиріччя, прибрати всі перепони на шляху побудови могутньої та красивої України.

Я хочу, щоб Ви знали, що я особисто, та Уряд роблять багато, щоб хоча б зараз Ви відчули, що держава пам‘ятає про Ваш героїзм. Я знаю, що Ви заслуговуєте набагато більше уваги, але одночасно вирішити всі питання, які накопичувалися за роки незалежності неможливо. Знайте, Уряд і надалі збільшуватиме пенсії, державну допомогу Вам, тому що Ви подарували нам щастя бути вільними.

Здоров‘я, миру, злагоди і всього найкращого Вам, мої дорогі!

2)

Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Дня партизанської слави.

Сьогодні ми з вдячністю і любов'ю вшановуємо колишніх партизанів і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами.

Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом. Збройний спротив загарбникам чинили понад мільйон народних месників, 46 партизанських з'єднань, близько двох тисяч загонів і розвідувально-диверсійних груп.

Антифашистський опір Українського народу - це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, за вашу бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки, за батьківську підтримку у розбудові незалежної української держави.

Зичу всім міцного здоров'я, щастя, довголіття, миру і добра.

3)

Від щирого серця вітаю Вас з величним і незабутнім для кожного з нас святом – Днем партизанської слави, який ми відзначаємо 22 вересня.

У роки Великої Вітчизняної війни Сумщина стала колискою партизанського руху. На Путивльщині, у Спадщанському лісі, зародилося і почало свій легендарний шлях партизанське з’єднання під командуванням двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака, чиї рейди відіграли важливу роль у наближенні Великої Перемоги, сприяли піднесенню віри людей у швидке звільнення від фашизму.

Історія воєн не знає жодного прикладу, коли народний рух опору досягав такого розмаху, організованості та ефективності, адже партизанський і підпільний рух в Україні за своїм значенням і масовістю став, по суті, другим фронтом у глибокому тилу ворога.

Низько вклоняюся Вам, ветерани партизанського та підпільного руху!

Переконаний, що подвиг партизанів завжди слугуватиме взірцем любові до рідної землі, невичерпним джерелом віри у щасливе майбутнє.

Бажаю Вам, шановні ветерани, всім жителям Сумщини міцного здоров’я, бадьорості духу, мирного неба, щастя, добра і благополуччя!

Хай славиться у віках Ваш подвиг!

4)

Щиро вітаю усіх, хто пов'язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.

Ліс – неоціненне багатство країни, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники вносять вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Сьогодні як ніколи важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку і процвітання нашої країни.

Бажаю всім українським лісівникам міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

5)

Щиро вітаю Вас з Днем працівників лісу.

Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси - це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Для України це безцінний дар, особливе багатство.

Для України діяльність майже стотисячного колективу працівників лісогосподарської галузі має особливе значення. Нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань. Вам належить і надалі збільшувати лісистість території країни до європейського рівня, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками, обачно вести господарство на радіоактивно забруднених територіях, піднімати матеріальну базу лісової науки й освіти до сучасного європейського рівня.

Охорона цього безцінного дару природи - високе покликання працівників лісового господарства.. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісівники вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Сподіваюсь, що ваша важка наполеглива праця щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів України буде взірцем для всіх інших країн Європи і світу.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства, дякуючи Вам за невтомність і самовідданість, щиро бажаю щастя, добра та достатку.

Бажаю всім українським лісівникам міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.

Перейти до інших привітань:

1 - 2 - 3

!

 Липова Долина

Наша кнопка


код кнопки

Партнери:

Передплачена реклама

 

 

 

  АПК-Інформ - Лідер серед аграрных сайтів України

  Біржовий вісник Київської агропромислової біржі - професійна інформація для трейдерів та  операторів зернового ринку

 

© 2007-2014 Липоводолинська районна державна насіннєва інспекція